KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14997239
nr 1499 7239
Harald Klinckowström
(1897-1973), Sverige
Oljemålning, Fjäril. Signerad, -44. Olja på pannå, 16x22 cm, yttermått inklusive ram: 25x31 cm
Harald Klinckowström, svensk målare född 1897, död 1973.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 19:57:41
600 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
Harald Klinckowström
Läs mer om Harald Klinckowström